Tento recept pochází od jedné z našich milých zákaznic. Je fajn, když díky meruňkám poznáváte další a další lidi. Někdo koupí meruňky jen tak, na otočku, ale hodně lidiček se zastaví a popovídá si.

Řadu z našich zákazníků potkáváme opakovaně. Najednou si na ně začnete vzpomínat, vídíte je vždy po roce a už navazujete na předchozí nitku. Rok po roce poznáváte i problémy, rodinu a nebo jen jeden z jejich zájmů: „Tak co pejsek, ještě trhá boty?  A byli jste s ním na té operaci vloni na podzim? …. No ten váš vnuk ale vyrostl. A co ta angličtina, vy jste se tak báli, že mu nepůjde,,,,,“ Jsou to úžasné vztahy a potěšení z toho, že se k vám lidé vracejí opakovaně.  Tohle nezažije v supermarketu ani zákazník ani prodavač. Ten smysl pachtění se na světě pro sebe a po ostatní. Tady končí jen vydělávání peněz, je tu i duše.

Tak teď ten recept:
Na tohle těsto nemusíte vymazávat ani vysypávat pekáček.
Potřebujeme  1kg měkého tvarohu, tzn, 4 běžné balíčky. Dále rozpustíme 1 Heru, přidáme 4 vejce,    8 lžic krupice, 20 dkg cukru a 1 prášek do pečiva. Do těsta zamícháme „přiměřeně“ kousků  ovoce – meruňky, třešně, rybíz…….co Zahrada Čech dá. Lze to péci celý rok, protože ovoce můžeme dávat nejen  čerstvé, ale i zmrazené nebo kompotované (po odkapání).
A pozor – úúúúžasně chutná teplý

FaLang translation system by Faboba